+421 915 420 295 +421 915 420 295 | Пон. – Пет. 9:00 – 16:00
Facebook Youtube Instagram
Евтини препарати за пръскане – онлайн магазин
0
Кошница
Кошница
0,00 €

Menu
Конски торКонски тор

Конски тор

Гранулираният конски тор е естествена суровина, подходяща за широко приложение в градината. Благодарение на състава си той е особено подходящ за торене на парници и оранжерии, но може да се използва и за градински лехи.

Варианти
2,5 кг
5,13 €
(JC 2,05 €/kg)
8 кг
14,80 €
(JC 1,85 €/kg)
25 кг
42,34 €
(JC 1,69 €/kg)
Най-ниската цена за последните 30 дни: 
от 5,13 €
 бр.

На склад при доставчика: 100+ бр.

Добави към любимите

Производител/вносител съгласно Регламент (ЕС) 2023/988
Forestina
Mnichov 129, 386 01 Mnichov, CZE
Имейл: info@forestina.cz Телефон: +420 383 312 714 URL: https://www.forestina.cz

Описание на продукта

Характеристики на продукта

Гранулираният конски тор е естествена суровина, подходяща за широко приложение в градината. Благодарение на състава си той е особено подходящ за торене на парници и оранжерии, но може да се използва и за лехи. Неговото предимство е подобряването на почвата чрез обогатяването ѝ с хумус, като по този начин се създават благоприятни условия за развитието на кореновата система на растенията. 

Състав

1,5% N + 2% P2O5 + 2% K2O 

Начин на употреба

Торовете се разпръскват в препоръчаната доза равномерно по повърхността на почвата и се заравят в нея с подходящи инструменти.

Параметрична таблица
  • Това може да ви интересува: Органични торове
  • Употреба: За плодовете, За овощни дървета, За дървета и храсти, За зеленчуци
  • Производител / Марка: Форестина
  • Обем: 1–5 литра/кг, 6–10 литра/кг
  • Тип: Гранулирани торове, Органични торове
  • Приложение: Прилагане в почвата, Нанасяне върху повърхността на почвата
  • Специални характеристики: С добавка на хумус
  • Състав: Комплексни (NPK)
Оценка на продукта (8)
5.0
*****
8 оценки
5 8x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Разглеждаме рекламациите<br>в рамките на 24 часаРазглеждаме рекламациите
в рамките на 24 часа
Консултационен центърКонсултационен център
Възможност<br>за лично получаванеВъзможност
за лично получаване
10 години опит10 години опит
Проверен клиент Slávka
heurekaSVK19.10.2022
*****
Никоя
Както малки, така и по-големи опаковки
Проверен клиент Kvetoslava
heurekaSVK26.06.2021
*****
Много доволна
Проверен клиент Anna
heurekaSVK07.04.2021
*****
Хубави гранули, не се разсипват
Проверен клиент Stanislav
heurekaSVK01.04.2021
*****
Идеален за оранжерия благодарение на гранулираната си форма
Проверен клиент Ružena
heurekaSVK09.10.2019
*****
Поръчах за първи път, все още нямам опит
Проверен клиент Ružena
heurekaSVK09.10.2019
*****
Поръчах за първи път... така че все още нямам опит
Проверен клиент Dušan
heurekaSVK21.04.2019
*****
Е, този продукт е страхотен. Доволен съм от него и мисля, че и зеленчуците в лехите и в оранжерията ще са доволни от него.
Проверен клиент Ľubomír
heurekaSVK06.12.2018
*****
Органичните торове са най-доброто, което може да има за растенията и почвата
Свързани продукти
Как се използва Конски тор?