+421 915 420 295 +421 915 420 295 | Пон. – Пет. 9:00 – 16:00
Facebook Youtube Instagram
Евтини препарати за пръскане – онлайн магазин
0
Кошница
Кошница
0,00 €

Menu

Symbivit Tric

Микопаразитна гъба, която се храни с патогенни гъби. Ето защо растенията, третирани с този препарат, не страдат от проблеми като ръжда, мана, брашнеста мана, гниене, петна и краста, а също и от почерняване, увяхване или опадане на листата и цветовете.

Варианти
Промоция −2%150 г
7,40€7,22 €
(JC 48,13 €/kg)
750 г
18,79 €
(JC 25,05 €/kg)
3 кг
52,95 €
(JC 17,65 €/kg)
Най-ниската цена за последните 30 дни: 
от 7,22 €
 бр.

На склад при доставчика: 100+ бр.

Добави към любимите

Производител/вносител съгласно Регламент (ЕС) 2023/988
Symbiom, s.r.o.
Sazava 170, 563 01 Lanskroun, CZE
Имейл: symbiom@symbiom.cz Телефон: +420 777 765 332 URL: https://www.symbiom.cz

Описание на продукта

Характеристика на продукта

Препаратът Symbivit Tric е препарат, съдържащ 6 рода микоризни гъби, обогатен с гъбата Trichoderma harzianum. Комбинацията от тези микроорганизми осигурява на растенията оцеляване и процъфтяване дори в бедни и неблагоприятни условия. Той предотвратява появата на растителни болести, осигурява перфектно снабдяване и усвояване на хранителни вещества и подобрява състоянието и реколтата по най-естествения начин.

Действието на Trichoderma

  • е микопаразитна гъба, която се храни с патогенни гъби. Затова растенията, третирани с този препарат, не страдат от проблеми като ръжда, мана, брашнеста мана, гниене, петна и краста, а също и потъмняване, увяхване или опадане на листата и цветовете.

Начин на употреба и дозиране

  • Препаратът трябва да влезе в контакт с корените на растенията.
  • Дозирайте 15 г (1 мерителна чаша, т.е. 20 мл) на растение. Изсипете препарата на дъното на посадъчната ямка, заровете го в субстрата и засадете растението. При засаждане в саксия нанесете 60 г от препарата в непрекъснат слой, който леко заровете в субстрата, след което засадете растенията. Третирането на вече израсли растения се извършва чрез изкопаване на 2–4 дупки около растението, в които се прилагат от 30 до 45 г от препарата на растение. Препаратът може да се смеси със субстрата в съотношение 1,5:100. Не е възможно да се предозира растението – по-високата доза ще осигури по-добро развитие на микоризата.

Състав

Естествени глинени носители, репродуктивни частици от 6 вида микоризни гъби под формата на спори и части от колонизирани корени на растения, биоадитиви, подпомагащи развитието на микоризната симбиоза (естествени хумати, екстракти от морски водорасли, смлени скални частици), прахообразен, биоразградим полиакриламиден гел и Trichoderma harzianum.

Внимание

Избягвайте прекомерната употреба на химически торове. Не трябва да се допуска предозиране на растенията. При необходимост можете да започнете да торите по време на цъфтежа с торове, предназначени за стимулиране на цъфтежа. Избягвайте употребата на системни фунгициди през първите три седмици след прилагането.

Параметрична таблица
  • Това може да ви интересува: Биологични торове, Новини
  • Употреба: За плодовете, За овощни дървета, За дървета и храсти, За зеленчуци
  • Производител / Марка: Symbiom
  • Обем: 1–5 литра/кг
  • Тип: Биологични торове, Специални торове
  • Приложение: Приложение за корените, Прилагане в почвата
  • Специални характеристики: С добавка на микроорганизми
Оценка на продукта (5)
5.0
*****
5 оценки
5 5x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Разглеждаме рекламациите<br>в рамките на 24 часаРазглеждаме рекламациите
в рамките на 24 часа
Консултационен центърКонсултационен център
Възможност<br>за лично получаванеВъзможност
за лично получаване
10 години опит10 години опит
Katarína
heurekaSVK27.05.2026
*****
Бърза доставка
Бърза доставка
Проверен клиент Peter
heurekaSVK25.05.2026
*****
.
Проверен клиент Tibor
heurekaSVK09.06.2025
*****
Използвани са за засаждане на нови кайсиеви и крушови дървета. Дърветата се приживиха и пуснаха листа.
Проверен клиент Anna
heurekaSVK15.10.2024
*****
доволна съм
Проверен клиент Tatiana
heurekaSVK28.06.2023
*****
фигата се прихвана
Свързани продукти
Как се използва Symbivit Tric?