+421 915 420 295 +421 915 420 295 | Пон. – Пет. 9:00 – 16:00
Facebook Youtube Instagram
Евтини препарати за пръскане – онлайн магазин
0
Кошница
Кошница
0,00 €

Menu
EkosipEkosip
EkosipEkosip

Ekosip

Екологичен препарат на базата на силициев диоксид, ефективен при унищожаването на акари във ферми за отглеждане на домашни птици, гълъби и екзотични птици.

Варианти
50 г
9,43 €
(JC 188,60 €/kg)
50 г резервна касета
8,40 €
(JC 168,00 €/kg)
150 г резервна пълнител
19,62 €
(JC 130,80 €/kg)
Най-ниската цена за последните 30 дни: 
от 8,40 €
 бр.

Наличност според варианта

Добави към любимите

Производител/вносител съгласно Регламент (ЕС) 2023/988
VETSERVIS, s.r.o.
Kalvaria 3, 949 01 Nitra, SVK
Имейл: vetservis@vetservis.sk Телефон: +421 37 6562390 URL: https://www.vetservis.sk

Описание на продукта

Характеристики на продукта

  • Ekosip е екологичен препарат на базата на силициев диоксид, ефективен при унищожаването на акари в отглеждането на домашни птици, гълъби и екзотични птици.
  • Ekosip е екологичен препарат на базата на силициев диоксид, ефективен при унищожаването на акари във ферми за отглеждане на домашни птици, гълъби и екзотични птици. Препаратът притежава висока способност да свързва вода и масло и действа върху насекомите по физичен начин. След прилепване към кутикулата той нарушава нейната восъчна повърхност, което води до изсушаване на паразита. Няма отрицателно въздействие върху здравето на животните, фуражните смеси или хората, нито влияе върху качеството на животинските продукти. В суха среда остава активен дълго време. Не се развива резистентност към препарата. Не се изискват защитни периоди за продуктите от животни.

Състав

Силициев оксид

Начин на употреба

Препаратът се използва по следните начини:

  • прахът се впръсква през отворите на капачката под перата върху кожата на птиците в местата с най-голяма концентрация на ектопаразити
  • прахът да се смеси с пясък в поилката в съотношение 1:10
  • прахът се разпръсква върху подовете, стените, повърхностите на оборудването в помещенията за отглеждане, както и в гнездата в количество 10–20 г/м²
Параметрична таблица
  • Това може да ви интересува: Антипаразитни средства
  • Подходящо срещу: Акари
  • Употреба: Птици
  • Форма: Прах
  • Производител / Марка: Ветсервис
  • Тип: Естествени средства срещу паразити
  • Специални характеристики: Екологични
Оценка на продукта (7)
5.0
*****
7 оценки
5 7x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Разглеждаме рекламациите<br>в рамките на 24 часаРазглеждаме рекламациите
в рамките на 24 часа
Консултационен центърКонсултационен център
Възможност<br>за лично получаванеВъзможност
за лично получаване
10 години опит10 години опит
Проверен клиент Andrea
heurekaSVK11.09.2026
*****
отлично средство срещу пчели
Проверен клиент Michaela
heurekaSVK28.08.2026
*****
помага на животните да се отърват от досадните вредители и паразити
Проверен клиент Ľubica
heurekaSVK17.07.2024
*****
ефективен продукт, лесна употреба
Проверен клиент Kamila
heurekaSVK26.05.2023
*****
Ефективен, работи се добре с него.
Проверен клиент Antonín
heurekaCZE06.08.2022
*****
Използвам го отдавна.
Проверен клиент Marta
heurekaSVK24.01.2022
*****
Използвам го за кокошките, когато през лятото се размножат въшките – само това помага
Проверен клиент Jozef
heurekaSVK29.08.2019
*****
Лесно приложение.
Свързани продукти