+421 915 420 295 +421 915 420 295 | Пон. – Пет. 9:00 – 16:00
Facebook Youtube Instagram
Евтини препарати за пръскане – онлайн магазин
0
Кошница
Кошница
0,00 €

Menu
Торове » Гранулирани торове » Гранулирани пилешки отпадъци от Хоштице

Гранулирани пилешки отпадъци от Хоштице

Натурален продукт, съдържащ ферментирани пилешки екскременти.

Варианти
2,5 кг
4,40 €
(JC 1,76 €/kg)
8 кг
11,99 €
(JC 1,50 €/kg)
Промоция −3%25 кг
42,39€41,02 €
(JC 1,64 €/kg)
Най-ниската цена за последните 30 дни: 
от 4,40 €
 бр.

На склад при доставчика: 100+ бр.

Добави към любимите

Производител/вносител съгласно Регламент (ЕС) 2023/988
Forestina
Mnichov 129, 386 01 Mnichov, CZE
Имейл: info@forestina.cz Телефон: +420 383 312 714 URL: https://www.forestina.cz

Описание на продукта

Характеристики на продукта

Торовете „SLEPIČINCE“ от Хоштице са натурален продукт, съдържащ ферментирани пилешки екскременти. Благодарение на високото си съдържание на фосфор, те се използват от векове при отглеждането на декоративни растения, както и на плодове и зеленчуци. То има благоприятно въздействие върху обилното цъфтеж и осигурява богата реколта при отглеждането на плодове и зеленчуци.

Състав

7% N + 13% P2O5 + 2% K2O

Приложение

Торовете „SLEPIČINCE“ от Хоштице са предназначени за широко приложение както в градината, така и за отглеждане на декоративни растения в саксии и други съдове. Също така е подходящо за основно торене на почвата или през пролетта, или при есенната ѝ подготовка. Торовете се разпръскват по повърхността на почвата, след което се заравят леко в нея (чрез ръчно копане, заравяне и др.) и се поливат обилно.

Дозиране

Торенето с торовете „SLEPIČINCE“ от Хоштице се извършва в началото на вегетационния период (преди засаждането) в доза 1–2 кг на 10 м² и по време на вегетацията (през юни) в доза 0,8 – 1,5 кг на 10 м². При отглеждането на домати, чушки и други плодови зеленчуци можем да приложим дозата – 1 супена лъжица – директно към растението. При балконските растения (мушкати, сурфинии, петунии и др.) смесваме около 4 супени лъжици тор с почвата за саксия с размер около 50 см. За сандъци с други размери дозата се коригира съответно. След около месец можем да започнем да подхранваме растенията с течния тор „SLEPIČINCE“ от Хоштице.

Параметрична таблица
  • Това може да ви интересува: Органични торове
  • Употреба: С червен пипер, За цветята, За мускатите, За доматите, За петуниите, За плодовете, За зеленчуци
  • Производител / Марка: Форестина
  • Обем: 1–5 литра/кг
  • Тип: Гранулирани торове, Органични торове
  • Приложение: Прилагане в почвата, Нанасяне върху повърхността на почвата
  • Специални характеристики: Без синтетични вещества
  • Продължителност на действието: Средносрочни
  • Състав: Фосфорни (P), Комплексни (NPK)
Оценка на продукта (18)
5.0
*****
18 оценки
5 18x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
Разглеждаме рекламациите<br>в рамките на 24 часаРазглеждаме рекламациите
в рамките на 24 часа
Консултационен центърКонсултационен център
Възможност<br>за лично получаванеВъзможност
за лично получаване
10 години опит10 години опит
Проверен клиент Ľudovít
heurekaSVK09.08.2026
*****
Това е практичен природен тор, подходящ за доторяване и стимулиране на растежа на зеленчуците дори по време на вегетационния период.
Проверен клиент Miroslava
heurekaSVK14.03.2026
*****
лесна употреба
Проверен клиент
heurekaSVK11.10.2025
*****
предимство
лесна употреба и добри резултати
Проверен клиент
heurekaSVK11.10.2025
*****
предимство
лесна употреба и добри резултати
Проверен клиент Viera
heurekaSVK08.08.2025
*****
Когато ми го доставиха, го използвах, но все още не е минало много време. Ще се получи ли добре? Досега съм използвала само домашни пилешки продукти. Това е удобно.
Проверен клиент Viera
heurekaSVK08.08.2025
*****
Когато ми го доставиха, го използвах, но все още не е минало много време. Ще се получи ли добре? Досега съм използвала само домашни пилешки продукти. Това е удобно.
Проверен клиент Katarína
heurekaSVK13.07.2025
*****
Качествен тор, изгодна цена, подходящ размер на гранулите, не се разпада, торът не е прахообразен, растенията са здрави и растат добре благодарение на използването на естествени торове при засаждането.
Проверен клиент Veronika
heurekaSVK21.10.2024
*****
Отговаря на очакванията ми – много качествен тор, доволна съм, не ми се налага да го комбинирам с други торове, това ми е достатъчно
Комплексен тор – голямо задоволство
Малка опаковка… просто имаме много голям парцел
Проверен клиент Jozef
heurekaSVK16.10.2024
*****
Проверена стока
Проверен клиент Mária
heurekaSVK29.05.2024
*****
Добре
Проверен клиент Ladislava
heurekaSVK21.10.2023
*****
Препоръчвам
Проверен клиент Viliam
heurekaSVK30.05.2023
*****
надежден тор
Проверен клиент Apolónia
heurekaSVK26.04.2023
*****
Редовно пазарувам в този магазин. Стоката винаги пристига навреме. Цените също са добри.
Проверен клиент Helena
heurekaCZE26.09.2022
*****
добри преживявания в миналото
Проверен клиент Zuzana
heurekaSVK04.04.2022
*****
Класика и – за тревата.
Проверен клиент Dana
heurekaSVK28.10.2018
*****
Добра ефективност и удобство при работа.
Проверен клиент Monika
heurekaSVK05.07.2018
*****
идеално е за външно торене, благоприятно въздейства на растенията
Проверен клиент Jaroslav
heurekaSVK13.01.2018
*****
добър
12>>
Свързани продукти
Как се използва Гранулирани пилешки отпадъци от Хоштице?