+421 915 420 295 +421 915 420 295 | Пон. – Пет. 9:00 – 16:00
Facebook Youtube Instagram
Евтини препарати за пръскане – онлайн магазин
0
Кошница
Кошница
0,00 €

Menu
Средства срещу гризачи » Ratimor – мека примамка с бродифакум
Ratimor – мека примамка с бродифакумRatimor – мека примамка с бродифакум
Ratimor – мека примамка с бродифакумRatimor – мека примамка с бродифакумRatimor – мека примамка с бродифакум

Ratimor – мека примамка с бродифакум

Примамка, предназначена за унищожаване на гризачи, под формата на мека примамка (възглавнички с паста в специална филтрираща фолио).

Варианти
150 г
3,49 €
(JC 23,27 €/kg)
3 кг
40,43 €
(JC 13,48 €/kg)
5 кг
50,82 €
(JC 10,16 €/kg)
Най-ниската цена за последните 30 дни: 
от 3,49 €
 бр.

Наличност според варианта

Добави към любимите

Производител/вносител съгласно Регламент (ЕС) 2023/988
Unichem spol. s r. o.
Rybnicna 40, 831 06 Bratislava, SVK
Имейл: unichem@unichem.sk Телефон: +421 908 180 120 URL: https://www.unichem.sk

Описание на продукта

Характеристики на продукта

Ефективен родентицид срещу мишки и плъхове, който съдържа активно вещество с най-широк спектър на действие и благодарение на атрактантите е много привлекателен за гризачите. Примамка, предназначена за унищожаване на гризачи, под формата на мека примамка (възглавнички с паста в специална филтрираща фолио).

Предимства на препарата RATIMOR

  • Висока ефективност благодарение на забавеното действие
  • Съдържа горчив агент, поради което е безопасна за хората и домашните любимци
  • Особено подходящ за употреба в жилищни помещения и стопански сгради
  • Подходящ както за любителска, така и за професионална употреба
  • Активното вещество бродифакум има най-широк спектър на действие
  • Изключително привлекателен за гризачите благодарение на използвания атрактант
  • Специалната филтрираща фолио осигурява допълнителна защита срещу контакт с активното вещество
  • Добавените атрактанти привличат гризачите

Родентицидът под формата на мека примамка (възглавнички с паста) с активното вещество бродифакум е подходящ, благодарение на състава и опаковката си, преди всичко за унищожаване на домашни мишки, както и на черни и сиви плъхове в жилищни помещения и стопански сгради. Забавеното действие и широкият спектър на приложение са причините, поради които тази примамка е толкова популярна сред професионалните дератизатори. За успеха допълнително се грижи и добавеният атрактант, който привлича вредителите. Действието започва веднага след поглъщането, но животното умира едва по-късно, така че не предизвиква отблъскване към примамката у живите вредители. Специалната филтрираща фолио позволява лесно и дозирано боравене с примамката, като същевременно предотвратява достъпа на влага и осигурява по-дълготрайно действие на примамката.

  • Преди употреба премахнете хранителните продукти, до които гризачите имат лесен достъп (например разпръснато зърно или хранителни отпадъци). Освен това не почиствайте заразената зона преди дератизацията, тъй като почистването само ще разпръсне популацията на гризачите и ще затрудни приемането на примамката. Капсулите за дератизация трябва да се поставят в непосредствена близост до зоната, където е наблюдавана активност на гризачите (например пътеки, гнезда, места за хранене, легла, дупки и др.).
  • Не отваряйте пликчетата с примамката!
  • Не поставяйте капсулите за дератизация в близост до канализационната мрежа, където могат да влязат в контакт с вода.

Предупреждения за безопасност

  • Сигнална дума

Внимание

  • Предупредителни указания (H-изречения)

(H373) Може да причини увреждане на органите при продължително или повтарящо се излагане.

  • Препоръки за безопасност (P-изречения)

(P102) Да се съхранява извън достъпа на деца.
(P220) Да се съхранява отделно от храни, напитки и фуражи.
(P280) Носете защитни ръкавици.
(P301) + (P310) При поглъщане: незабавно се обадете в НАЦИОНАЛНИЯ ТОКСИКОЛОГИЧЕН ИНФОРМАЦИОНЕН ЦЕНТЪР или при лекар.
(P501) Утилизирайте съдържанието/опаковката в съответствие с местните/регионалните/националните/международните разпоредби.

 

Използвайте биоцидния препарат по безопасен начин. Винаги четете етикета и информацията за препарата преди употреба. Техническите спецификации могат да се променят без изрично предупреждение. Илюстрациите са само с информационен характер. Опаковките Profi от 3 кг и 5 кг се продават само на обучени професионални потребители.

Параметрична таблица
  • Това може да ви интересува: Примамка
  • Подходящо срещу: Мишки, Плъхове
  • Употреба: Вътрешни
  • Форма: Пасти
  • Производител / Марка: UNICHEM
  • Тип: Химически примамки
  • Специални характеристики: Неекологични (съдържат химикали)
  • Продължителност на действието: Дългосрочна ефективност
Оценка на продукта (45)
4.9
*****
45 оценки
5 43x
4 1x
3 1x
2 0x
1 0x
Разглеждаме рекламациите<br>в рамките на 24 часаРазглеждаме рекламациите
в рамките на 24 часа
Консултационен центърКонсултационен център
Възможност<br>за лично получаванеВъзможност
за лично получаване
10 години опит10 години опит
Проверен клиент Ľubomír
heurekaSVK20.05.2026
*****
Използвам го отдавна за хлебарки...
Проверен клиент Miloš
heurekaSVK16.12.2025
*****
Може ли тази отрова да бъде по-силна?
Проверен клиент Miloš
heurekaSVK16.12.2025
*****
Може ли тази отрова да бъде по-силна?
Jaroslav
heurekaSVK14.12.2025
*****
На тези животни с дълги опашки много им харесва, изяждат всичко.
Jaroslav
heurekaSVK14.12.2025
*****
На тези животни с дълги опашки много им харесва, изяждат всичко.
Проверен клиент Peter
heurekaSVK01.11.2025
*****
Висока ефективност, подходящ за използване както на закрито, така и на открито
Висока ефективност
Приложение във вътрешни и външни пространства
Проверен клиент Peter
heurekaSVK01.11.2025
*****
Висока ефективност, подходящ за използване както на закрито, така и на открито
Висока ефективност
Приложение във вътрешни и външни пространства
Проверен клиент Stanislav
heurekaSVK20.10.2025
*****
Едната отрова има забавен ефект
Гризачите не свързват състоянието си с отровата след поглъщането на смъртоносна доза от нея
На гризачите много им харесва
Харесва се дори на охлювите, които не убива
Проверен клиент Stanislav
heurekaSVK20.10.2025
*****
Едната отрова има забавен ефект
Гризачите не свързват състоянието си с отровата след поглъщането на смъртоносна доза от нея
На гризачите много им харесва
Харесва се дори на охлювите, които не убива
Проверен клиент Pavol
heurekaSVK14.08.2025
*****
Голяма опаковка, най-добър ефект върху плъховете
Проверен клиент Pavol
heurekaSVK14.08.2025
*****
Голяма опаковка, най-добър ефект върху плъховете
Проверен клиент Alexander
heurekaSVK07.08.2025
*****
В рамките на пет дни нашествието на плъховете приключи. Просто нещо брилянтно.
Проверен клиент Alexander
heurekaSVK07.08.2025
*****
В рамките на пет дни нашествието на плъховете приключи. Просто нещо брилянтно.
Проверен клиент Ján
heurekaSVK08.06.2025
*****
Работи според описанието
Проверен клиент Oľga
heurekaSVK02.03.2025
*****
удовлетворение, доказани
Проверен клиент Iveta
heurekaSVK11.01.2025
*****
Досега не беше възможно да се използва този продукт поради зимния сезон.
Проверен клиент Gabriel
heurekaSVK23.12.2024
*****
Добре
Проверен клиент
heurekaSVK05.03.2024
*****
Бихме приветствали и по-големи опаковки
Проверен клиент
heurekaSVK01.02.2024
*****
Пратката беше обработена много бързо, много съм доволна ❤️
Висока ефективност
Проверен клиент Róbert
heurekaSVK09.01.2024
*****
Плъхолов
Проверен клиент Peter
heurekaSVK27.09.2023
*****
- отличен ефект
- примамката е вкусна за гризачите
Проверен клиент Miroslav
heurekaSVK25.09.2023
*****
ефективна
Проверен клиент Roman
heurekaSVK27.02.2023
*****
Все още не съм изпробвал продукта, прекалено кратък период за оценка... Купих го по препоръка на познат, който е напълно доволен
Проверен клиент Juraj
heurekaSVK22.01.2023
*****
гризачите се справят с това, просто трябва да се разположат разумно
Проверен клиент Juraj
heurekaSVK22.01.2023
*****
гризачите се справят с това, просто трябва да се разположат разумно
Проверен клиент
heurekaSVK30.12.2022
*****
На плъховете много им хареса, изядоха всичко, което им предложихме
Проверен клиент
heurekaSVK30.12.2022
*****
На плъховете много им хареса, изядоха всичко, което им предложихме
Проверен клиент Monika
heurekaSVK04.06.2022
*****
Няколко дни подред се наблюдаваха случаи на отравяне след консумация на каменна ябълка.
Проверен клиент Monika
heurekaSVK04.06.2022
*****
Няколко дни подред се наблюдаваха случаи на отравяне след консумация на каменна ябълка.
Проверен клиент Štefan
heurekaSVK17.04.2022
*****
Точно изпълнява целта, за която е бил закупен.
Проверен клиент
heurekaCZE13.01.2022
*****
Добра, прецизна работа с примамката.
Проверен клиент Peter
heurekaSVK06.01.2022
*****
Работи се лесно с него.
Проверен клиент Michal
heurekaSVK01.12.2021
*****
качество и ефект
Проверен клиент Václav
heurekaCZE30.11.2021
*****
Досега съм на 5-ия ден и се изяжда като гръм. Явно им харесва. Надявам се само най-накрая да подейства, след като го хваля толкова много.
Проверен клиент Miloš
heurekaSVK29.11.2021
*****
нищо
Проверен клиент Miloš
heurekaSVK29.11.2021
*****
нищо
Проверен клиент Pavel
heurekaSVK07.10.2021
*****
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Проверен клиент Jozef
heurekaSVK09.09.2021
*****
Продуктът работи ефективно, много съм доволен
Проверен клиент Milan
heurekaSVK13.02.2021
*****
ефективен
Проверен клиент Michal
heurekaCZE11.02.2021
*****
Най-накрая нещо, което наистина работи
Проверен клиент Eduard
heurekaCZE04.02.2021
*****
Наистина работи – за 2–3 седмици ме отърва от гнездото на плъховете.
Проверен клиент Karel
heurekaCZE10.04.2020
*****
При мен работи срещу плъховете.
Проверен клиент Ludmila
heurekaCZE10.08.2018
*****
Най-накрая нещо, което проработи.
Проверен клиент Josef
heurekaCZE12.05.2018
*****
Тъй като червената версия беше забранена в ЕС, това беше една от малкото възможности да се купи отровна примамка за гризачи за домашно ползване.
Проверен клиент Pavol
heurekaSVK24.11.2017
*****
Максимално доволен съм от магазина
12345>>
Свързани продукти
Как се използва Ratimor – мека примамка с бродифакум?