+421 915 420 295 +421 915 420 295 | Пон. – Пет. 9:00 – 16:00
Facebook Youtube Instagram
Евтини препарати за пръскане – онлайн магазин
0
Кошница
Кошница
0,00 €

Menu
СуперфосфатСуперфосфат
СуперфосфатСуперфосфатСуперфосфат

Суперфосфат

Суперфосфатът е фосфорно торове за широко приложение в градината. Подходящ е за основно торене на почвата за всички видове култури на всички видове почви. Използва се през пролетта и есента.

Варианти
2,5 кг
5,65 €
(JC 2,26 €/kg)
5 кг
9,48 €
(JC 1,90 €/kg)
25 кг
42,96 €
(JC 1,72 €/kg)
Най-ниската цена за последните 30 дни: 
от 5,65 €
 бр.

Наличност според варианта

Добави към любимите

Производител/вносител съгласно Регламент (ЕС) 2023/988
Forestina
Mnichov 129, 386 01 Mnichov, CZE
Имейл: info@forestina.cz Телефон: +420 383 312 714 URL: https://www.forestina.cz

Описание на продукта

Характеристики на продукта

Суперфосфатът е фосфорно торове за широко приложение в градината. Подходящ е за основно торене на почвата за всички видове култури на всички видове почви. Използва се през пролетта и есента, най-добре в комбинация с органични торове. Преди употреба върху по-кисели почви е необходимо първо да се коригира тяхното pH чрез варуване. Фосфорът стимулира цъфтежа на растенията и допринася за богата реколта.

Състав

11% N + 7% P₂O₅ + 7% K₂O

Дозировка

Суперфосфатът се прилага чрез равномерно разпръскване и последващо заробване в почвата.

Параметрична таблица
  • Това може да ви интересува: Изкуствени торове, Есенни торове
  • Употреба: За зеленчуци
  • Производител / Марка: Форестина
  • Обем: 1–5 литра/кг
  • Тип: Минерални торове
  • Приложение: Прилагане в почвата
  • Продължителност на действието: Средносрочни
  • Състав: Фосфорни (P)
Оценка на продукта (21)
5.0
*****
21 оценки
5 20x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x
Разглеждаме рекламациите<br>в рамките на 24 часаРазглеждаме рекламациите
в рамките на 24 часа
Консултационен центърКонсултационен център
Възможност<br>за лично получаванеВъзможност
за лично получаване
10 години опит10 години опит
Проверен клиент Zuzana
heurekaSVK29.04.2026
*****
действително действа така, както е описано
Проверен клиент Jozef
heurekaSVK18.04.2026
*****
Добър продукт
Проверен клиент Dušan
heurekaSVK24.11.2025
*****
Нанася се лесно и се втвърдява като восък.
Проверен клиент Dušan
heurekaSVK24.11.2025
*****
Нанася се лесно и се втвърдява като восък.
Проверен клиент Iveta
heurekaSVK17.10.2025
*****
Качество, бързина на доставката
Проверен клиент Iveta
heurekaSVK17.10.2025
*****
Качество, бързина на доставката
Проверен клиент Marko
heurekaSVK07.10.2025
*****
Добър есенен тор, практична опаковка
Проверен клиент Marko
heurekaSVK07.10.2025
*****
Добър есенен тор, практична опаковка
Проверен клиент Ján
heurekaSVK21.09.2025
*****
Опаковка от 25 кг
Проверен клиент Ján
heurekaSVK21.09.2025
*****
Опаковка от 25 кг
Проверен клиент Helena
heurekaSVK21.03.2025
*****
Използвам го отдавна и съм доволна.
Проверен клиент Štefan
heurekaSVK24.10.2024
*****
Лека работа
Проверен клиент Jozef
heurekaSVK30.07.2024
*****
Допринася за качеството.
Проверен клиент Emília
heurekaSVK12.04.2024
*****
качество
висококачествен тор
Проверен клиент Marek
heurekaSVK01.05.2022
*****
Лесно нанасяне и качество
Проверен клиент Zuzana
heurekaSVK04.04.2022
*****
Класика
Проверен клиент Ľubomír
heurekaSVK08.10.2021
*****
Използвам го вече няколко години – просто трябва да се прилага според инструкциите, без да се пести. За разлика от оригиналния продукт, който се взима директно от кравефермата, този не предизвиква странично позеленяване на зеленчуците.
Проверен клиент Katarína
heurekaSVK08.06.2021
*****
красиви листа
Проверен клиент Mária
heurekaSVK29.05.2021
*****
Да отидем в градината!
Проверен клиент Ľudovít
heurekaSVK22.05.2020
*****
функционални
Проверен клиент
heurekaSVK26.04.2019
*****
доволна от резултатите
123>>
Свързани продукти
Как се използва Суперфосфат?