+421 915 420 295 +421 915 420 295 | Пон. – Пет. 9:00 – 16:00
Facebook Youtube Instagram
Евтини препарати за пръскане – онлайн магазин
0
Кошница
Кошница
0,00 €

Menu
Торове » Гранулирани торове » Калциев лидокум за поливане и пръскане

Калциев лидокум за поливане и пръскане

Това е минерален тор, който намира широко приложение както в градинарството, така и в селскостопанското производство. Става дума за типичен тор „за листа“ с бързо действие.

Варианти
Промоция −2%2,5 кг
4,67€4,58 €
(JC 1,83 €/kg)
5 кг
8,78 €
(JC 1,76 €/kg)
25 кг
41,98 €
(JC 1,68 €/kg)
Най-ниската цена за последните 30 дни: 
от 4,58 €
 бр.

Наличност според варианта

Добави към любимите

Производител/вносител съгласно Регламент (ЕС) 2023/988
Forestina
Mnichov 129, 386 01 Mnichov, CZE
Имейл: info@forestina.cz Телефон: +420 383 312 714 URL: https://www.forestina.cz

Описание на продукта

Характеристики на продукта

Това е минерален тор, който намира широко приложение както в градинарството, така и в селскостопанското производство. Това е типичен „листен“ тор с бързо действие. Има много благоприятно въздействие върху по-киселите почви, тъй като калцият от тора смекчава ефекта от киселинността на почвата. Поради голямата подвижност на азота в почвата и риска от измиване не се препоръчва прилагането на по-високи дози калциев лиадат върху леки песъчливи почви, в райони с висока обща сума на валежите и като цяло еднократни дози над 30 г/м².

Състав

Азотен тор – 15,5%

Дозировка

Торовете са подходящи за всички култури (плодове, зеленчуци, декоративни растения), с изключение на растения като азалии, рододендрони, боровинки, канадски боровинки и други. Торовете се препоръчват и за оперативно отстраняване на недостига на калций в храненето на растенията. Те са много подходящи и за торене на всички видове тревни площи. Съдържащият се калций има благоприятно въздействие върху потискането на образуването на мъх. Торовете могат да се прилагат както чрез разпръскване, така и чрез нанасяне върху листата или под формата на поливане. Торовете са 100% водоразтворими, поради което не съществува риск от запушване на дюзите при нанасяне върху листата.

Параметрична таблица
  • Това може да ви интересува: Изкуствени торове
  • Употреба: За плодовете, За тревата, За зеленчуци
  • Производител / Марка: Форестина
  • Тип: Торове на прах, Минерални торове
  • Приложение: Приложение за писма, Приложение за корените
  • Продължителност на действието: Краткосрочни
  • Състав: Азотни (N), Калций (Ca)
Оценка на продукта (4)
4.8
*****
4 оценки
5 3x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x
Разглеждаме рекламациите<br>в рамките на 24 часаРазглеждаме рекламациите
в рамките на 24 часа
Консултационен центърКонсултационен център
Възможност<br>за лично получаванеВъзможност
за лично получаване
10 години опит10 години опит
Проверен клиент Michal
heurekaSVK05.07.2022
*****
добра цена и точно това, от което се нуждаех
Проверен клиент Rudolf
heurekaSVK09.03.2021
*****
След една година употреба ще дам оценка
За първи път ще го използвам
Проверен клиент Miroslav
heurekaSVK29.03.2020
*****
малки опаковки, висока цена, малко разнообразие – ако магазините бяха отворени, нямаше да го купя.
Проверен клиент Dušan
heurekaSVK08.05.2019
*****
Добре
Добре
Свързани продукти
Как се използва Калциев лидокум за поливане и пръскане?